vitajte

Za naším masážnym salónom stojí Bua, ktorá vám chce prinášať čaro thajskej masáže bez toho, aby ste museli cestovať do ďalekej krajiny. Bua je pôvodom z Thajska a masážam sa venuje od roku 1999. Pred príchodom na Slovensko sa priamo v Bangkoku starala o dva masážne salóny. Svoje skúsenosti využíva aj pri výbere našich masérok tak, aby ste si vychutnali naozaj profesionálnu masáž. Naše skúsené masérky pochádzajú priamo z Thajska. Urobte niečo pre svoje fyzické aj psychické zdravie. Navštívte Supa Thai massage & Spa. Tešíme sa na vás.

OD

vlastným menom Thanawadee

Pochádza z Východnej časti Thajska Masírovaniu sa venuje od roku 2008 Porozpráva sa s vami po thajsky, anglicky, kórejsky a laosky.

V Thajsku bola veľmi obľúbená a vždy s plným diárom. Ak sa niekomu podarilo dostať sa k Od na masáž, považoval to za šťastie. Do masáží dodnes dáva maximum svojej energie. Teší sa na vás.

vlastným menom Palita

Pochádza z centrálnej časti Thajska Masírovaniu sa venuje od roku 2008 Porozpráva sa s vami thajsky.

Tá sa plne koncentruje na masáž a veľa toho počas nej nenahovorí. Nemajte jej to za zlé, radšej si vychutnajte masáž, ktorá vám narovná kostru a svalstvo poriadne do hĺbky.

TIENG

vlastným menom Arphaphon

Pochádza z Východnej časti Thajska Masírovaniu sa venuje od roku 2014 Porozpráva sa s vami thajsky, čínsky a laosky.

created by MAGENTA