Thajské masáže

Tradičná Thajská masáž Supa Trenčín

Thajská masáž tradičná

Ideálny spôsob na zmiernenie stresu a uvoľnenie svalstva. Masáž prebieha v tenkom masážnom oblečení bez olejov. Je založená na kombinácii prvkov akupresúry a jogy. Počas masáže sa pomocou tlakových bodov a dráh na tele odstraňujú energetické blokády. Tradičná thajská masáž zvyšuje flexibilitu a mobilitu, zlepšuje dýchanie a držanie celého tela. Môže pomôcť liečiť chronické problémy svalov či iné telesné problémy.

60 minútová olejová masáž

Olejová masáž

Doprajte si klasickú thajskú masáž s poriadnou dávkou aromatických olejov a silíc. Nie je tajomstvom, že rôzne prírodné arómy nám pomáhajú s relaxáciou. V tomto druhu masáže využívame oleje, klasické hmaty a tlak na akupresúrne body. Masáž uvoľňuje svalové napätie a vonné oleje navodzujú príjemný pocit relaxu. Vyskúšajte napríklad obľúbenú vanilku či omamnú frangipani vôňu.

60 minútová masáž chrbta, šije a hlavy

Masáž chrbta, šije a hlavy

Thajská masáž chrbta je ideálna pre každého, najviac dokáže pomôcť ľuďom so sedavým zamestnaním. Pri masáži sa zameriavame na chrbát, ramená, šiju a hlavu. Počas masáže masérky uvoľňujú hornú a dolnú časť chrbta, ktoré sú najviac namáhané. Po masáži zažijete okamžitú úľavu od stuhnutosti.

Herbálna bylinková masáž patrí do sveta nášho thajského masážneho salónu

Pri bylinnej thajskej masáži sa vaše telo aj myseľ uvoľnia pomocou vyhriatych bylinných obkladov. Masáž spočíva v prikladaní horúcich vrecúšok, ktoré sú naplnené špeciálnou zmesou rozličných aromatických a liečivých bylín, na telo. Priložením horúceho vrecúška sa otvárajú póry v pokožke a účinné látky z bylín začnú prenikať do vášho tela.

60 minútová masáž chodidiel

Masáž chodidiel

Reflexná masáž povzbudzuje všetky funkcie ľudského tela. Pri tejto masáži terapeutky používajú svoje prsty, dlane a drevené akupresúrne paličky. Pri reflexnej terapii využívame pôsobenie tlaku na konkrétne oblasti chodidiel. Zbavíme vás bolesti a stuhnutosti, ktorá je častokrát zapríčinená zvýšenou fyzickou námahou. Touto masážou môžete predchádzať bolestiam hlavy či stresu.. Pomáha pri zápche, migréne a stimuluje krvný obeh.

Kontraindikácie

O vhodnosti masáží sa poraďte so svojím lekárom ak vás trápia nižšie uvedené zdravotné ťažkosti:

ICHS, kardiálna insuficiencia (po infarkte myokardu, u dekompenzovanej ICHS, myokarditíd a kardiomyopatií, ťažšie arytmie a chlopňové vady, kardiostimulátor, hypertenzia, glaukóm, všetky krvácavé a horúčkové stavy, tehotenstvo (pokiaľ sa nejedná o špeciálnu šetrnú masáž určenú pre gravidné) a dojčenie, infekčné a zápalové kožné choroby, solárna dermatitída, varixy, príznaky zápalov žíl a trombóz, vredy predkolenia, hypertyreóza, opuchy a nádory kože, podkožia, orgánov a lymfatických uzlín, čerstvé poúrazové a pooperačné stavy, veľké alebo ťažkosti spôsobujúce žlčové/obličkové kamene, ťažšia osteoporóza, totálne endoprotézy,zápaly veľkých kĺbov, diabetes, epilepsie, dysmenorrhoe.

Masáže sa neodporúčajú po požití alkoholu.
Buďte opatrní ak ste alergik. Pri masáži používame rôzne masážne ingrediencie (oleje, bylinky)